Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Update
he: עדכון

en: Select a layout
he: בחר פריסה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Create
he: יצירה

en: Source type
he: סוג מקור

en: Convert
he: המר

en: - Please choose -
he: - נא לבחור -

en: Machine name
he: שם מכונה

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
he: הפריט %forum הוא רך ספרייה לפורומים. יש לבחור את אחד הפורומים שנמצא תחתיו.

en: create a new book
he: צור ספר חדש

en: Your page will be a part of the selected book.
he: הדף שלך יהיה חלק מהספר הנבחר.
