Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Book
hr: Knjiga

en: Update
hr: Osvježi

en: Create
hr: Stvori

en: Template
hr: Predložak

en: Property
hr: Svojstvo

en: Convert
hr: Pretvori

en: - Please choose -
hr: - Molim odaberite -

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
hr: Stavka %forum je samo spremnik za forume. Molimo označite forume ispod.

en: create a new book
hr: stvori novu knjigu

en: Your page will be a part of the selected book.
hr: Vaša stranica će biti dio odabrane knjige.

en: Edit template
hr: Uredi predložak
