Node Delete Redirect (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
