Node Delete Redirect (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection
