Node Delete Redirect (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Yes
ca: Sí

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
ca: El mòdul menú d'administració proporciona un menú desplegable i organitzat per accedir amb un o dos clic a les tasques més administratives i altres destinacions comuns (per als usuaris amb els permisos adequats). Utilitzeu la següent configuració per personalitzar l'aspecte del menú.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: La ruta '@path' no és vàlida o no hi teniu accés.
