Node Delete Redirect (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
hr: Administracijski izbornik omogućava padajući izbornik kojim možete s jednim ili dva klika pristupiti većini administracijskih zadaća i drugim uobičajenim odredištima (korisnicima s odgovarajućim dopuštenjima). Koristite sljedeće postavke kako bi prilagodili prikaz izbornika.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@path' je ili pogrešna ili vi nemate dozvolu da joj pristupite.
