Node Delete Redirect (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
da: Administration Menu-modulet opretter en dropdown-menu så de fleste administrative opgaver og sider kan nås med et eller to klik (af brugere med de rette tilladelser). Brug indstillingerne herunder til at tilpasse menuens udseende.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '@path' er enten ugyldig eller du har ikke adgang til den.
