Node Delete Redirect (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@path' on vale või ei puuduvad sul õigused sellele ligipääsuks.
