Node Delete Redirect (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
hu: Az adminisztrációs menü modul egy legördülő menüt ad, melynek segítségével egy-két kattintással elérhető minden gyakran használt adminisztrációs feladat és egyéb gyakori célok (azoknak a felhasználókak akik rendelkeznek a megfelelő jogosultsággal). Az alábbi beállításokkal a menü megjelenését lehet testreszabni.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: @path útvonal vagy nem érvényes vagy nincs jogosultság az eléréséhez.
