Node Delete Redirect (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De beheermenumodule voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@path' is óf ongeldig óf u heeft er geen toegang toe.
