Node Delete Redirect (7.x-2.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
tr: Yönetim menüsü eklentisi (uygun izni olan kullanıcılara) çoğu yönetsel görev ve diğer ortak hedeflere bir ya da iki tıklamayla erişilen bir açılan menü sunar.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '@path' yolu geçersiz ya da erişim izniniz yok.
