Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '@path' είναι είτε μη έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή.
