Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
fi: Administration Menu moduuli tarjoaa alasvetovalikon sisältäen linkit suurimpaan osaan sivustosi ylläpitotehtävistä ja muihin suosituihin kohteisiin (käyttäjille joilla on tarvittavat käyttöoikeudet). Kustomoi valikon ulkoasua alla olevien asetusten avulla.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Polku '@path' ei kelpaa, tai sinulla ei ole pääsyoikeutta siihen.
