Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
gl: O módulo menú de administración, provee un menú desplegábel organizado para que se poda acceder á mairía das tarefas administrativas e outros destinos comúns con un ou dous clicks (para os usuarios cos permisos apropiados). Empregue os seguintes axustes para personalizar a apariencia do menú.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@path' é invalida ou non ten acceso a ela.
