Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
pl: Menu administracyjne to narzędzie zapewniające dostęp do najczęstszych części zarządzania Drupalem w postaci menu rozwijalnego. Poniższe ustawienia pozwalają dopasować wyglądu menu.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka "@path" jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.
