Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea '@path' este incorectă sau nu aveți acces la ea.
