Node Delete Redirect (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Redirect URL
pt: URL para redirecionamento

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
pt: O módulo Administration Menu fornece um menu dropdown para acesso em um ou dois cliques às tarefas administrativas e outros destinos comuns (para usuários que possuam as devidas permissões). Use as configurações abaixo para customizar a aparência do menu.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '@path' é inválido, ou você não tem acesso a ele.
