Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
ru: Модуль меню администратора создает всплывающее меню, помогающее всего за один-два щелчка открыть страницы большинства административных задач и другие общие ссылки (пользователям с надлежащими разрешениями). Используйте настройки ниже, чтобы настроить меню.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Путь '@path' или ошибочный или вы не имеете доступа к нему.
