Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
sk: Modul administračné menu poskytuje rozbalovacie menu vytvorené pre jedno alebo dvojklikový prístup k úlohám administrácie a ostatným všeobecným cieľom (pre používateľov s príslušnými oprávneniami). Použite nastavenia nižšie pre prispôsobenie vzhľadu menu.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '@path' nie je správna, alebo k nej nemáte prístupové práva.
