Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Нижче ви можете налаштувати вигляд цього меню.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.
