Node Delete Redirect (7.x-2.6) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
vi: Mô-đun Menu quản trị này cung cấp 1 trình đơn thả xuống, và có thể cài đặt truy cập cho bằng cách bấm chuột hoặc bấm đúp chuột. Sử dụng các thiết lập dưới đây để tùy chỉnh cách hiển thị của trình đơn.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
vi: Đường dẫn '@path' không hợp lệ hoặc bạn không có truyền truy cập.
