Node Delete Redirect (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
sv: Modulen Administration menu tillhandahåller en rullgardinsmeny som ger åtkomt till de flesta administrativa uppgifter och andra mål med ett eller två klick (för användare med rätt behörighet). Använd inställningarna nedan för att anpassa utseendet hos menyn.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "@path" är antingen ogiltig eller så har du inte behörighet till den.
