Node Delete Redirect (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
cs: Modul Administration menu poskytuje rozbalovací menu pro přístup jedním až dvěma kliknutími k většině administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (uživatelům s odpovídajícím oprávněním). K upravě vzhledu použijte níže uvedené nastavení.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@path' je neplatná nebo k ní nemáte přístup.
