Node Delete Redirect (7.x-3.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Redirect URL
es: URL de redirección

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
es: El módulo menú administrativo provee un menú desplegable organizado para que con uno o dos clicks se pueda acceder a la mayoría de las tareas administrativas y otros destinos comunes (para los usuarios con los permisos apropiados). Use las opciones siguientes para personalizar la apariencia del menú.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '@path' no es válida o no tiene acceso a ella.
