Node Delete Redirect (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
