Node Detail View (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
