Node Detail View (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Name
cs: Jméno

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Roles
cs: Role

en: List View
cs: Pohled ve formě seznamu

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: View
cs: Zobrazit
