Node Detail View (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: unknown
es: sin identificar

en: Name
es: Nombre

en: User ID
es: ID de Usuario

en: List View
es: Vista de lista

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: View
es: Ver
