Node Detail View (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: unknown
et: tundmatu

en: Name
et: Nimi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Roles
et: Rollid

en: No content available.
et: Sisu puudub.
