Node Detail View (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel

en: No content available.
fil: Walang magagamit na nilalaman.
