Node Detail View (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: unknown
he: אחר

en: Name
he: שם

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
