Node Detail View (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Name
hr: Naziv

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Roles
hr: Uloge

en: List View
hr: Pregled - lista

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
