Node Detail View (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Name
hu: Név

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: List View
hu: Lista nézet

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.
