Node Detail View (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Name
hy: Անուն

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Roles
hy: Դերեր
