Node Detail View (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: unknown
is: óþekkt

en: Name
is: Nafn

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Roles
is: Hlutverk
