Node Detail View (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: unknown
it: sconosciuto

en: Name
it: Nome

en: User ID
it: ID utente

en: Roles
it: Ruoli

en: List View
it: Vista a Elenco

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
