Node Detail View (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Name
jv: Jeneng

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: List View
jv: Daftar view

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
