Node Detail View (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Name
ka: სახელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Roles
ka: როლები
