Node Detail View (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: unknown
pl: nieznane

en: Name
pl: Nazwa

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: List View
pl: Widok listy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: View
pl: Pokaż
