Node Detail View (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: unknown
pt: desconhecido

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: List View
pt: Visualização em lista

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: View
pt: Ver
