Node Detail View (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: unknown
ar: مجهول

en: Name
ar: الاسم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
