Node Detail View (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Name
be: Імя

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: List View
be: Прагляд сьпісам

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
