Node Detail View (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Name
bn: নাম

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
