Node Detail View (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: unknown
ca: desconegut

en: Name
ca: Nom

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: List View
ca: Vista en mode llista

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
