Node Detail View (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: unknown
de: unbekannt

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Roles
de: Rollen

en: List View
de: Listenansicht

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: View
de: Ansicht
