Node Detail View (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Name
el: Όνομα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: List View
el: Προβολή Λίστας

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
