Node Detail View (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Name
fa: نام

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: List View
fa: فهرست نما

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
