Node Detail View (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: unknown
fr: inconnu

en: Name
fr: Nom

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: List View
fr: Vue au Format Liste

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Active user
fr: Utilisateur actif

en: View
fr: Voir
