Node Detail View (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Name
gl: Nome

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: List View
gl: Listado de vistas (Views)

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
