Node Detail View (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Name
gu: નામ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: List View
gu: સૂચિ દ્રશ્ય
